a Plavání miminek Praha 4 - novinky | Klub Draco


Novinky


HARMONOGRAM PODZIMNÍHO KURZU PLAVÁNÍ ZÁŘÍ-PROSINEC 2019

Začátek kurzu: pondělí 16.září

Konec kurzu: pátek 13.prosince

Prázdniny: 28.-30.října (pondělí-středa)

Počet lekcí v kurzech: pondělí, úterý, středa - 12 lekcí, čtvrtek, pátek - 13 lekcí

Systém Auksys pro zápis na náhrady bude pro všechny rodiče spuštěn v sobotu 14.září. (Náhrady se převádějí jen dětem, které pokračují v kurzu.)


PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KURZY ZÁŘÍ-PROSINEC 2019

05/2019

Probíhá přihlašování na kurzy plavání v období září-prosinec 2019. Přihláška k vyplnění bude k dispozici na recepci nebo je možné ji vyplnit zde (jen současní zákazníci): Přihlášky . Pokud chcete plavat ve stejném termínu jako nyní, je nutné se přihlásit nejpozději do 14.června. Poté se dle počtu přihlášených doupraví rozvrh a volná místa se začnou nabízet nově přihlášeným dětem.

Nováčci se mohou přihlašovat přes rezervační formulář: Rezervace kurzů . Po vyplnění přihlášky vás zapíšeme na podzimní kurz a v průběhu července pošleme nabídku volných termínů.


HARMONOGRAM JARNÍHO KURZU PLAVÁNÍ DUBEN-ČERVEN 2019

Začátek kurzu: pondělí 1.dubna

Konec kurzu: pátek 28.června

Plavání se nekoná v tyto státní svátky: pátek 19.dubna, pondělí 22.dubna, středa 1.května a středa 8.května

Počet lekcí v kurzech: pondělí a pátek - 12 lekcí, úterý a čtvrtek - 13 lekcí, středa - 11 lekcí

Systém Auksys pro zápis na náhrady bude pro všechny rodiče spuštěn v sobotu 30.března.


PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KURZY DUBEN-ČERVEN 2019

02/2019

Probíhá přihlašování na kurzy plavání v období duben-červen 2019. Přihláška k vyplnění bude k dispozici na recepci nebo je možné ji vyplnit zde (jen současní zákazníci): Přihlášky . Pokud chcete plavat ve stejném termínu jako nyní, je nutné se přihlásit nejpozději do 3.března. Poté se dle počtu přihlášených doupraví rozvrh a volná místa se začnou nabízet nově přihlášeným dětem.

Nováčci se mohou přihlašovat přes rezervační formulář: Rezervace kurzů . Po vyplnění přihlášky vás zapíšeme na jarní kurz a v průběhu března pošleme nabídku volných termínů.


HARMONOGRAM ZIMNÍHO KURZU PLAVÁNÍ LEDEN BŘEZEN 2019

Začátek kurzu: pondělí 14.ledna

Konec kurzu: pátek 29.března

Prázdniny: pátek 2.února, jarní párzdniny od pondělí do pátku 11.-15.února

Systém Auksys pro zápis na náhrady bude pro všechny rodiče spuštěn v sobotu 12.ledna.


KONEC PODZIMNÍCH KURZŮ PLAVÁNÍ

14.12.2018

Milé maminky a tatínkové, dnes končí podzimní kurzy plavání. Na všechny, kteří jsou přihlášeni do navazujícího zimního kurzu, se těšíme po vánočních prázdninách. Plavat začínáme 14.ledna. Krásné svátky a šťastný nový rok!

Jeneč

ZRUŠENÉ FOCENÍ POD VODOU

7.11.2018

Dnes bohužel z důvodu nemoci zrušil pan fotograf Antoš focení dětí pod vodou. Náhradní focení proběhne ve středu 21.listopadu. Děkujeme za pochopení.


PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KURZY LEDEN-BŘEZEN 2019

11/2018

Probíhá přihlašování na kurzy plavání v období leden-březen 2019. Přihláška k vyplnění bude k dispozici na recepci nebo je možné ji vyplnit zde (jen současní zákazníci): Přihlášky . Pokud chcete plavat ve stejném termínu jako teď na podzim, je nutné se přihlásit nejpozději do 30.listopadu. Poté se dle počtu přihlášených doupraví rozvrh a volná místa se začnou nabízet nově přihlášeným dětem.

Nováčci se mohou přihlašovat přes rezervační formulář: Rezervace kurzů . Po vyplnění přihlášky vás zapíšeme na zimní kurz a začátkem prosince pošleme nabídku volných termínů.


PODZIMNÍ FOCENÍ POD VODOU

10/2018

Od čtvrtka 1.11. do středy 7.11.2018 bude na lekcích plavání k dispozici profesionální fotograf.

Více se dozvíte v našem informačním letáku.


PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KURZY ZÁŘÍ-PROSINEC 2018

05/2018

Probíhá přihlašování na kurzy plavání v období září-prosinec 2018. Přihláška k vyplnění bude k dispozici na recepci nebo je možné ji vyplnit zde (jen současní zákazníci): Přihlášky . Pokud chcete plavat ve stejném termínu jako teď na jaře, je nutné se přihlásit nejpozději do 22.června. Poté se dle počtu přihlášených doupraví rozvrh a volná místa se začnou nabízet nově přihlášeným dětem.

Nováčci se mohou přihlašovat přes rezervační formulář: Rezervace kurzů . Po vyplnění přihlášky vás zapíšeme na podzimní kurz a během července pošleme nabídku volných termínů.


LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Od podnělí 30.července do pátku 3.srpna 2018 pořádáme plavecký příměstský tábor s angličtinou pro děti od 4 do 12 let.

Více se dozvíte v našem informačním letáku.

Přihláška pro zájemce je zde: Přihlášky


JARNÍ FOCENÍ POD VODOU

04/2018

Od pátku 11.5. do čtvrtka 17.5.2018 bude na lekcích plavání k dispozici profesionální fotograf.

Více se dozvíte v našem informačním letáku.


PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KURZY DUBEN-ČERVEN 2018

03/2018

Začíná přihlašování na kurzy plavání v období duben-červen 2018. Přihláška k vyplnění bude k dispozici na recepci. Pokud chcete plavat ve stejném termínu jako teď v zimě, je nutné se přihlásit nejpozději do 9.března. Poté se dle počtu přihlášených doupraví rozvrh a volná místa se začnou nabízet nově přihlášeným dětem.

Nováčci se mohou přihlašovat přes rezervační formulář: Rezervace kurzů . Po vyplnění přihlášky vás zapíšeme na jarní kurz a v půlce března pošleme nabídku volných termínů.


6.3.2018

Aqua fitness proběhne v těchto termínech (vždy čtvrtek od 17:30): 22.března, 5., 19. a 26.dubna.


29.1.2018

Zimní kurzy plavání jsou téměř plné, ale v některých věkových kategoriích se ještě nějaké místo najde. V případě zájmu se tedy ještě můžete zkusit přihlásit: Rezervace kurzů . Po vyplnění přihlášky vám pošleme nabídku volných termínů. Pokud by už ve věkové kategorii vašeho dítěte místo nebylo, zapíšeme vás na jarní kurz od dubna do června. Nabídku volných termínů v jarním kurzu budeme pak zasílat na email cca v půlce března.


PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KURZY LEDEN-BŘEZEN 2018

11/2017

Začíná přihlašování na kurzy plavání v období leden – březen 2018. Přihláška k vyplnění bude k dispozici na recepci. Pokud chcete plavat ve stejném termínu jako teď na podzim, je nutné se přihlásit nejpozději do 30.listopadu. Poté se dle počtu přihlášených doupraví rozvrh a volná místa se začnou nabízet nově přihlášeným dětem.

Nováčci se mohou přihlašovat i přes rezervační formulář: Rezervace kurzů . Po vyplnění přihlášky vás zapíšeme na zimní kurz a během prosince pošleme nabídku volných termínů.


VÝUKA ANGLIČTINY

10/2017

Od 2.října se u nás otevírá kurz angličtiny pro děti (věk cca 4-7 let). Kurz bude probíhat v pondělí od 16:30 do 17:15. Místa jsou zatím volná, pro přihlášení stačí vyplnit rezervační formulář: Rezervace kurzů

Také se u nás od října otevírá angličtina pro dospělé, a to každé pondělí od 17:15 do 18:15.


POHÁDKOVÁ BOJOVKA

24.9.2017

V neděli 24.9. pořádáme pohádkovou bojovku. Přijďte si ji s námi užít a klidně vezměte i své kamarády a známé! Cena je 75 Kč za dítě.

Více se dozvíte v našem informačním letáku.

Těšíme se na vás :)


ZAČÁTEK NOVÉHO BLOKU KURZŮ ZÁŘÍ-PROSINEC

09/2017

Již v pondělí 11.září opět otevíráme! Začínají všechny kurzy plavaní dětí s rodiči i kurzy starších dětí, které plavou bez rodičů. Vaničkování probíhalo i přes léto a pokračuje nadále. V nových časech bude probíhat aqua aerobic ve čtvrtek od 17:00 a také plavání pro těhotné ve čtvrtek od 14:30.

Na kurzech plavání jsou poslední volná místa, je tedy možné se stále přihlašovat. Letos také nově otevíráme kurzy plavání pro pokročilé děti ve věku 6-8 let (výuka plaveckých způsobů a základy potápění).Těšíme se na vás!

Rezervace kurzů


PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ PLAVÁNÍ ZÁŘÍ-PROSINEC

06/2017

Milé maminky a tatínkové, probíhá přihlašování do nových kurzů od září. Ti, kteří již kurzy navštěvují a chtějí pokračovat, vyplní přihlášku, která je k dostání na recepci (všem držíme místa v kurzech do 23.června). Noví zájemci se mohou přihlásit pomocí našeho online rezervačního systému.


SOBOTNÍ CACHTÁRNA + VÝTVARNÝ KURZ + VELIKONOČNÍ BOJOVKA 8.DUBNA

V sobotu 8.dubna pořádáme celý den cachtání v bazénu, místa už jsou plná. Stále se ale můžete přihlašovat na velikonoční bojovku a výtvarný kurz.

Více se dozvíte v našem informačním letáku.

Těšíme se na vás :)


JARNÍ PRÁZDNINY 13.-.19.března

Všem rodičům připomínáme, že celý příští týden od 13. do 19.března máme zavřeno – jarní prázdniny. Žádné kurzy tedy neprobíhají. Těšíme se na vás opět po prázdninách 20.března.


PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ PLAVÁNÍ DUBEN-ČERVEN

03/2017

Milé maminky a tatínkové, probíhá přihlašování do nových kurzů od dubna. Ti, kteří již kurzy navštěvují a chtějí pokračovat, vyplní přihlášku, která je k dostání na recepci. Noví zájemci se mohou přihlásit pomocí našeho online rezervačního systému.


NEDĚLNÍ CACHTÁRNA + VÝTVARNÝ KURZ 22.LEDNA

Všechny srdečně zveme na nedělní cachtárnu! Pro přihlášení, prosím, napište mail, kde uveďte počet osob a hodinu, kdy byste chtěli přijít (plaveme od 10:00 do 18:00). Neváhejte, místa se rychle plní!

Více se dozvíte v našem informačním letáku.

Zároveň vás zveme na výtvarný kurz Sníh a mráz od 15:00, přihlášení opět nutné mailem.

Těšíme se na vás :)


KONEC PODZIMNÍCH KURZŮ

12/2016

Tento týden skončily všechny kurzy plavání i aqua fitness. Plavat začínáme od pondělí 9.ledna. Přejeme všem krásné Vánoce a šťastný nový rok :-)


PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ PLAVÁNÍ

11/2016

Milé maminky a tatínkové, zahajujeme přihlašování do nových kurzů od ledna. Ti, kteří již kurzy navštěvují a chtějí pokračovat, vyplní přihlášku, kterou od tohoto týdne rozdáváme na recepci. Můžete ji samozřejmě vzít i svým známým a kamarádům, kteří by své děti také rádi zapojili do kurzů. Všichni ostatní noví členové se mohou přihlásit pomocí našeho online rezervačního systému.


PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ ŠITÍ A PATCHWORK

11/2016

Pořádáme nové kurzy šití a patchwork. Kurzy začínají od ledna 2017. Více se dozvíte na www.draco-siti.cz

V současné době se můžete přihlásit do následujícíh kurzů:


SPUŠTĚNÍ ONLINE NÁHRADOVÉHO SYSTÉMU

Od září 2016 bude spuštěn klientský systém, kde se po zadání svých přihlašovacích údajů budete moct z lekce omluvit a zároveň si sami vybrat termín náhrady a nahlásit se na ni.

Více zde ...


PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ ZÁŘÍ - PROSINEC

Milé maminky a tatínkové, zahajujeme přihlašování do nových kurzů od září. Ti, kteří již kurzy navštěvují a chtějí pokračovat, vyplní přihlášku, kterou od tohoto týdne rozdáváme na recepci. Můžete ji samozřejmě vzít i svým známým a kamarádům, kteří by své děti také rádi zapojili do kurzů. Všichni ostatní noví členové se mohou přihlásit pomocí našeho online rezervačního systému. Přihlašování probíhá až do 9.září!


1.7.2016

Tento týden skončily všechny kurzy plavání, nové začnou 12. září. Přes léto u nás budou probíhat pouze kurzy vaničkování a 2 týdny se u nás také bude konat dětský plavecký příměstský tábor. V případě zájmu také uspořádáme víkendovou cachtárnu. Přejeme všem krásné prázdniny a už teď se těšíme na podzimní kurzy.


9.5.2016

PŘÍMĚSTSKÝ PLAVECKÝ TÁBOR S ANGLIČTINOU

Pětidenní příměstský tábor pro děti, které si u nás chtějí užít spoustu zábavy! Každý den tě čekají plavecké lekce v našem slaném bazénu se zkušenými instruktory. Po plavání přijdou lekce angličtiny probíhající formou her, písniček a říkanek pod vedením naší skvělé paní učitelky. A abychom si trochu odpočinuli, pojedeme také někam na výlet!

Více se dozvíte v našem informačním letáku.


26.2.2016

Příští týden (29.2.-4.3.) neprobíhají žádné kurzy z důvodu jarních prázdnin. Těšíme se na vás v následujícím týdnu od 7.3.


ZAČÍNÁ PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ DUBEN-ČERVEN

Milé maminky a tatínkové, zahajujeme přihlašování do nových kurzů od dubna. Ti, kteří již kurzy navštěvují a chtějí pokračovat, vyplní přihlášku, kterou je možné získat na recepci. Nováčci, kteří by se rádi zapojili do jarních kurzů, se mohou přihlásit pomocí našeho online rezervačního systému.


2.1.2016

Od pondělí 4.1.2016 začínají kurzy plavání i cvičení aquafitness! Tak nezapomeňte dorazit, těšíme se na vás :)


ZAČÍNÁ PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ LEDEN-BŘEZEN

Milé maminky a tatínkové, zahajujeme přihlašování do nových kurzů od ledna. Ti, kteří již kurzy navštěvují a chtějí pokračovat, vyplní přihlášku, kterou od tohoto týdne rozdáváme na recepci. Můžete ji samozřejmě vzít i svým známým a kamarádům, kteří by své děti také rádi zapojili do kurzů. Všichni ostatní noví členové se mohou přihlásit pomocí našeho online rezervačního systému.


8.10.2015

Pro všechny nastávající maminky: dneska proběhla první hodina plavání pro těhotné. Bude se konat vždy ve čtvrtek od 10:00. V případě dobrého zdravotního stavu je možné plavat až do devátého měsíce těhotenství, takže neváhejte dorazit :) Hodinu je možné rezervovat prostřednictvím mailu nebo SMS.


5.10.2015

Dneska proběhla první hodina naší Dragoon English. V kurzu jsou ještě volná místa, takže je možné vaše dítko ještě přihlásit :) Hodina bude probíhat vždy v pondělí od 17:30 do 18:00.


SOBOTNÍ CACHTÁRNA - 3.10.2015!!!

Srdečně zveme všechny zájemce na sobotní cachtárnu. Více informací naleznete zde (soubor pdf, velikost 159kB).


!!! BRANÍK SOBĚ, SOBOTNÍ CACHTÁRNA - 12.9.2015!!!

Srdečně zveme všechny zájemce na sobotní cachtárnu, která se koná v rámci akce Braník sobě. Více informací naleznete zde (soubor pdf, velikost 159kB).


27.8.2015

Od příštího týdne začínají pravidelné lekce AQUA FITNESS. První hodina bude 31.8. od 17:30. Kvůli omezenému počtu míst je nutné si místo rezervovat pomocí e-mailu: info@klubdraco.cz. Více informací o tomto cvičení a termínech, ve kterých cvičíme, nalaznete v Informacích.


!!! DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - SRPEN 2015!!!

Srdečně zveme všechny přihlášené rodiče s dětmi i nové zájemce na Den otevřených dveří, který proběhne ve třech srpnových dnech. Budete mít jedinečnou příležitost prohlédnout si bazén a zároveň si v něm i zaplavat :) Proto neváhejte přivést své kamarády a známé. Více informací se dozvíte v naší pozvánce (soubor pdf, velikost 160 kB).


4.8.2015

Nově jsme pro vás připravili nabídku kurzů plavání pro mateřské školy. Podrobnosti naleznete v informacích a ceníku.


31.7.2015

Milé maminky a tatínkové, jednotlivé čas a hodiny vašich kurzů vám budou rozeslány 15.8. Omlouváme se za zpoždění, ale vzhledem k dovoleným našich instruktorů to bohužel dříve nestihneme. Děkujeme za pochopení :)


16.7.2015

Náš klub nově nabízí hlídání dětí - babysitting. Prázdninový provoz hlídání je pouze v dopoledních hodinách od 9:00-12:00. Od září také otvíráme kroužek AJ - Dragoon English pro děti od 3 do 7 let. Podrobněji je hlídání i kroužek AJ popsán v záložce Informace.


2.7.2015

V informacích byl nově uveřejněn aktualizovaný provozní řád. Najdete v něm například informace o kurzech, platbách, ale i o chodu bazénu.


27.6.2015

Do fotogalerie byly přidané nové fotky. A už brzy se těšte na další, na kterých budou vyfocené nové skříňky v šatnách :)


20.6.2015

Máme pro vás speciální zaváděcí akci!!! Každý nově registrovaný člen (i ti, kteří jsou již přihlášeni) mají 10% slevu na celý kurz. A za každého nově přivedeného člena, máte slevu dalších 10%. Stačí napsat do emailu, že je přihlášen na vaše doporučení :)


9.5.2015

Již nyní se můžete zapisovat do kurzů :-). První kurzy začínají v září od 1.9.2015.


25.4.2015

Milé maminky a tatínkové,

od září 2015 nově otevíráme Klub Draco, ve kterém se budou pořádat kurzy plavání dětí, kojenců a batolat, pro ty nejmenší pak kurzy vaničkování. Pro nastávající maminky bude v nabídce plavání pro těhotné. Do budoucna by zde také měl probíhat aqua-aerobic a dětské kroužky (např. výuka anglického jazyka, znakování, apod.) Sledujte naše internetové stránky a facebook, budeme vše průběžně aktualizovat.