Upravit stránku

Rozvrh kurzů na našich stránkách nenajdete. Po vyplnění rezervace vám nabídku volných termínů pošleme do e-mailu dle věku a zkušeností dítěte.

PLAVÁNÍ DĚTÍ S RODIČI (5 měsíců - 3 roky)

Kurzy plavání kojenců a batolat mohou navštěvovat miminka od ukončeného 5. měsíce až do 3-4 let (závisí to individuálně na každém dítěti, odkdy zvládne přechod na kurzy bez rodičů). Kurzy jsou rozděleny podle věku a v kurzu je vždy maximálně 6 - 7 dětí.

Kurzy jsou vypisovány ve 3 obdobích:

1. září-prosinec
  2. leden-březen
  3. duben-červen

Na lekce pak docházíte každý týden ve stejném čase. Lekce trvá 30 minut.

PLAVÁNÍ DĚTÍ S RODIČI (5 měsíců - 3 roky)

Děti tyto kurzy vždy absolvují s jedním z rodičů (či jakýmkoliv jiným dospělým doprovodem). Je také možné si nejprve přijít lekci jednorázově vyzkoušet, abyste věděli, jestli se vám plavání bude líbit :) Kvůli místu v kurzu je vždy lepší absolvovat zkušební lekci v předchozím plavacím období, než na které se chcete přihlásit (chcete např. navštěvovat jarní kurz od dubna, tak se pro zkušební lekci ozvěte nejlépe během ledna či února).

Lekce jsou vedeny formou her s říkankami, písničkami. K výuce používáme speciální plavecké pomůcky. Děti si postupně zvykají na vodní prostředí, otužují se. Učíme je splývavé poloze na bříšku a zádech, osvojují si orientaci ve vodním prostředí, výdechy do vody. Děti se učí potápět, trénujeme skoky do vody. Vše je vedeno nenásilnou formou za pomoci her a pomůcek. Po zvládnutí těchto dovedností lze od 3 let nastoupit do kurzu bez rodičů, kde už se pomalu přechází na trénování plaveckých způsobů.

PLAVÁNÍ DĚTÍ BEZ RODIČŮ (3 - 6 let)

Kurzy plavání dětí bez rodičů jsou pro děti od 3 do 6 let. Děti již plavou samy bez rodičů ve vodě. Kapacita dětí v kurzu je maximálně 6-7 dětí. Děti jsou do kurzů rozděleny dle věku a zkušeností.

Kurzy jsou vypisovány ve 3 obdobích:

1. září-prosinec
    2. leden-březen
    3. duben-červen

Na lekce pak docházíte každý týden ve stejném čase. Lekce trvá 45 minut.

PLAVÁNÍ DĚTÍ BEZ RODIČŮ (3 - 8 let)

Lekce je vedena hravou, nenásilnou formou. V kurzech bez rodičů učíme děti potápět, splývat na zádech, bříšku. A postupně děti osvojují základy plaveckých způsobů (znak, kraul). Nejdůležitější metodou při aktivitách dětí je hra a motivace veškeré pohybové činnosti, protože při hře voda není nepříjemným prostředím.

Pro pokročilejší děti (cca 6-8 let) nabízíme kurz zaměřený na výuku plaveckých způsobů a základy potápění. URČENO POUZE PRO DĚTI, KTERÉ POKRAČUJÍ Z NAŠICH KURZŮ, NIKOLIV PRO NOVÁČKY.

Nové děti, kterým již bylo 7 let nebo více, již do kurzů nepřijímáme. Pro tyto děti je již vhodnější kurz v klasickém velkém bazénu. U nás se zaměřujeme na miminka a děti v předškolním věku.

VANIČKOVÁNÍ (6 týdnů - 5 měsíců)

Vaničkování je určeno pro miminka od 6. týdne a probíhá zhruba do 5 měsíců dítěte. Jedna vanička trvá zhruba 30-60 minut (doba ve vodě 10-30 minut), záleží na věku a náladě miminka :). Lze zakoupit jednotlivou lekci nebo celý kurz vaničkování, který má 5 lekcí a je za zvýhodněnou cenu.

Vaničkování probíhá individuálně (pouze maminka s miminkem a instruktorka). Po přihlášení vám pošleme kontakt na konkrétní instruktorku, se kterou si pak už budete lekce domlouvat podle vašich časových možností. Přihlásit se tedy lze celoročně (mimo července, srpna, kdy máme letní prázdniny).

Kurzy vaničkování si můžete rezervovat zde.